Neohodnoceno

Asylum 13 OGRE Hercule 70x7 20´S

Asylum 13 Ogre 7 x 70, vydaný v roce 2013, je mimořádně unikátním pojetím již tak jedinečného nápadu ve výrobě doutníků...

Skladem (1 ks)
Kód: 4730
Značka: Asylum
5 450 Kč
Kategorie: Doutníky

Asylum 13 Ogre 7 x 70, vydaný v roce 2013, je mimořádně unikátním pojetím již tak jedinečného nápadu ve výrobě doutníků...

Většina podobných doutníků využívá světlejší obal z Habano nebo Connecticutu s tmavším maduro listem, aby mu dodaly charakteristický pruhovaný design, ale zlobr Ogre šel ještě o něco dále. Místo madura se Christian Eiroa rozhodl, že jeho design "holičských tyčí" bude mít pruhovaný obal spárovaný s tradičnějším habano, aby Ogre získal nápadný hnědý a zelený pruh.

Pokud jste předtím kouřili Asylum 13, víte, co můžete od Ogre očekávat. Jedná se o fantastický doutník s plným tělem se spoustou komplexních chutí. Koření, kůže a kakao jsou tóny, které můžete očekávat, stejně jako v běžném Asylum 13, ale hlavní rozdíl pochází z obalu Candela. Je zde travnatá zemitost, která je přítomna od začátku do konce díky tomuto neobvyklému obalu.

Asylum 13 Ogre 7 x 70 je jen dalším doutníkem z dlouhé řady skvělých doutníků vyrobených Christianem Eiroou. Design "barber pole" by se dal odepsat jako marketingový trik, ale to je ty, kteří Zlobra nikdy nezkusili. Změna chuti při přechodu z obalu Habano na kandelu je přítomna v celém doutníku. Jedná se určitě o doutník, který je třeba zažít.  

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto