Neohodnoceno

CLE Sampler 5´S

CLE Sampler 5´S 

Skladem (>5 ks)
Kód: 4108
Značka: CLE
1 275 Kč
Kategorie: Doutníky

Honduraské doutníky CLE Connecticut Robusto 50x5.

Výborně chuťově vyvážený středně silný doutník je v oblíbené velikosti Robusto. Ručně balený doutník CLE Connecticut je vyráběný z vybraných tabákových listů. Tyto doutníky Vás překvapí smetanovým dýmem s tóny kůže, ořechů a špetkou koření. Doutníky CLE Connecticut Robusto jsou balené po 25 ks v cedrovém boxu a prodávají se pouze po celém balení.


CLE Corojo Robusto má zemitou chuť s tóny kakaa, dřeva a pepře Honduraské doutníky

Honduraské doutníky CLE Corojo Robusto 50x5. Skvěle chuťově vyvážený doutník Vám nabízíme ve formátu Robusto. Ručně balený doutník CLE Corojo je vyráběný ze špičkově vyzrálých tabákových listů z Hondurasu z původního semene z Kuby. Tyto doutníky Vás okouzlí příjemným zemitým aroma, chutí kakaa, pepře a dřeva.

Doutníky CLE Chele Nicaragua 50×5

jsou smíchány s nikaragujskými dlouhými výplněmi a pojivovými tabáky. Jsou zahalené do ekvádorského obalu z Connecticutu. Výsledkem je dobře vyvážený doutník jemného až středního těla s máslovou bohatostí a příjemnými tóny koření, pepře, ovoce a chleba. Nabízejí uspokojující pocit na patře, který přetrvává i po doutníku. Mají lisovaný vzhled se širokým bílým páskem. Tyto doutníky CLE Chele Nicaragua 50×5 jsou ručně baleny do tvaru Robusto o rozměrech 5 x 50.

Prieto, slangově „Dark“,

je odklon od honduraského tabáku, který proslavil Eirou, tento doutník obsahuje neuvěřitelnou nikaragujskou náplň zabalenou v Maduro Wrapper. Krásně zabalené v tmavém obalu Maduro Connecticut mají doutníky lisované v krabičce tajemný vzhled, který doplňuje teplou kávou, zeminou, čokoládou a špetkem pepře. 

Budoucí sklizně budou datovány ročníkem, neb jak říká Eiroa: „Tabák se mění každý rok, stejně jako se mění každý rok víno. Budu používat stejné odrůdy, ale doutníky se mohou lišit, protože jde o jinou šarži.“

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto