Neohodnoceno

Davidoff Robusto Tubos Selection Black 3´S

Díky nejprodávanějším doutníkům Davidoff v populární tubus verzi kombinuje Robusto Tubos Selection 3 vysoce uznávané směsi

Skladem (>5 ks)
Kód: 5155
Značka: Davidoff
1 510 Kč
Kategorie: Doutníky

Díky nejprodávanějším doutníkům Davidoff v populární tubus verzi kombinuje Robusto Tubos Selection 3 vysoce uznávané směsi Discovery (Nikaragua, Escurio a Yamasá) v jednom sortimentu. Tubos chrání doutníky při cestování a udržuje konstantní úroveň vlhkosti po dobu 3 měsíců. Ideální pro milovníky v pohybu a pro ty, kteří ještě nemusí mít humidor. Perfektní balení pro zkušební ochutnávky nebo jako dárek. Každé balení obsahuje leták poskytující informace o celém portfoliu doutníků Davidoff.

Davidoff Nicaragua Robusto Tubos

Tradiční Nicaragua Robusto je na první pohled s okouzlujícím krásným krycím listem Habana Seed Nicaragua Rosada. Tento úžasný doutník začíná stopami koření a bílého pepře, prochází smetanovou chutí a končí na sladších notách. A to vše je zabaleno v elegantní černé tubě, tak krásné jako praktické.

Davidoff Yamasá Robusto Tubos

Již od prvního okamžiku začíná Davidoff Yamasá Robusto s nádechem koření a dále vede k vůni ořechu, kávy, cedrového dřeva, země a černého pepře. Doutník je vyrobený z kombinace dominikánských a nikaragujských tabáků. Tento dokonalý doutník poskytuje tři čtvrtiny sladkých a pikantních chutí.

Davidoff Escurio Robusto Tubos

Při tvorbě Escurio Robusto, master blendeři Davidoff zdokonalili sílu kubánského tabáku Criollo a vyrovnali ho s brazilskou Mata Finou. To vše v ekvádorském krycím listu Habano, který poskytuje perfektní rovnováhu mezi pikantními a sladkými tóny. Vše je zdůrazněno elegantní černou tubou.    

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

davidoff_dom_nica_banner