Neohodnoceno

Davidoff Royal Release Robusto 10´S

K získání titulu Davidoff Royal Release trvá cesta od semínka k doutníku 10 let.

Davidoff Royal Release

Aby se doutník mohl pyšnit titulem Davidoff Royal Release, "from crop to shop" trvá to více než 10 let! Dědictví a rodokmen současných Royal Release Cigars je tedy od přelomu let 2004 a 2005.

Byla to období téměř dokonalých kultivačních podmínek a dokonalých srážek. Vybraná zrna, pečlivě obdělávaná plodina a ručně vybíraná sbírka nejlepších tabáků jsou určena pro Royal Barn - místo, které denně prohlíží master blender Davidoff. Tabák se staří, dozrává po dobu 8 let.

Přísně regulovaný proces zajišťuje, že barvy, textura a vůně splňují přísné standardy Royal Release. Tyto jedinečné doutníky jsou připraveny výhradně osmi master torcedory, z nichž každý má alespoň 15 let zkušeností. Požitek s Davidoff Royal Release, který zažijete, je opravdu královský zážitek!

Davidoff Royal Release Robusto

10 let přípravy směsi Royal Release Robusto zajišťuje vysokou intenzitu a neobvyklou složitost chutí. Sofistikované a elegantní noty dubového dřeva, kůže, smetany a mandlí zdůrazňují chuť a vůni této jedinečné linie.

Délka: 140 mm

Průměr: 22 mm

Formát: Robusto Extra

Typ doutníku dle skladování: doutník vlhký

Čas  kouření: 60 min

Balení: 10 kusů

 

Původ doutníku: Dominikánské republika

Krycí list: Dominikánské republika

Vázací list: Ekvádor

Náplň: Dominikánské republika

Síla tabáku: medium

Na dotaz
Kód: 5888
16 000 Kč
Kategorie: Royal Release
royal robusto2
Novinka Tip

 

Specifications

Format:Robusto
Ring Gauge:52
Length (in):5 1/2
Smoking Time:60 minutes
Wrapper:Dominican Republic
Binder:Ecuador Habano
Filler:Dominican Republic
Strength:3

 

K získání titulu Davidoff Royal Release trvá cesta od semínka k doutníku 10 let.

Sklízí se odděleně od ostatních plodin a léčí se v Royal Barn.

Náš Head Master Blender zajišťuje, že barva, textura, vůně a pozdější hoření jsou všechny monitorovány, aby bylo zajištěno splnění standardů požadovaných od Royal.

Balíky s razítkem Royal se pak nechají 8 let zrát, aby stárly k dokonalosti. Během této doby jsou vystavovány ideální teplotě, světla a vlhkostí potřebné k vytvoření doutníku takové královské elegance.

Vše o Davidoff Royal Release je vybíráno ručně, včetně rukou, které je válcují.

8 z našich nejlepších dostalo za úkol využít své kombinované dovednosti a znalosti při výrobě doutníku Davidoff, jaký ještě nikdo neviděl, nedržel ani neochutnal. Zavinovačka Aromatica Dominicana byla vybrána zejména pro svou mimořádnou krásu a lesk. Obal speciálně vyhrazený pouze pro naši řadu Royal Release a neobjeví se na žádném jiném doutníku Davidoff.

Doutník potěší patro od prvního šluku s elegantně jemnou chutí dubového dřeva, kůže a čerstvého koření, spolu s tóny sladké kukuřice a mléčné čokolády se smetanovou dochutí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: