Neohodnoceno

Davidoff Royal Release Salomones 10´S

K získání titulu Davidoff Royal Release trvá cesta od semínka k doutníku 10 let.

Davidoff Royal Release Salomones má naprosto užasnou chuť s tóny nasládlé kukuřice, mléčné čokolády, dubového dřeva, kůže a koření s hutným smetanovým dýmem.

Skladem (>5 ks)
Kód: 5165
Značka: Davidoff
25 300 Kč
Kategorie: Royal Release

K získání titulu Davidoff Royal Release trvá cesta od semínka k doutníku 10 let.

Sklízí se odděleně od ostatních plodin a léčí se v Royal Barn.

Náš Head Master Blender zajišťuje, že barva, textura, vůně a pozdější hoření jsou všechny monitorovány, aby bylo zajištěno splnění standardů požadovaných od Royal.

Balíky s razítkem Royal se pak nechají 8 let zrát, aby stárly k dokonalosti. Během této doby jsou vystavovány ideální teplotě, světla a vlhkostí potřebné k vytvoření doutníku takové královské elegance.

Vše o Davidoff Royal Release je vybíráno ručně, včetně rukou, které je válcují.

8 z našich nejlepších dostalo za úkol využít své kombinované dovednosti a znalosti při výrobě doutníku Davidoff, jaký ještě nikdo neviděl, nedržel ani neochutnal. Zavinovačka Aromatica Dominicana byla vybrána zejména pro svou mimořádnou krásu a lesk. Obal speciálně vyhrazený pouze pro naši řadu Royal Release a neobjeví se na žádném jiném doutníku Davidoff.

Doutník potěší patro od prvního šluku s elegantně jemnou chutí dubového dřeva, kůže a čerstvého koření, spolu s tóny sladké kukuřice a mléčné čokolády se smetanovou dochutí.

 

Rozměry:

Délka: 21 cm

Průměr: 2,3 cm

Format: Robusto


Délka kouření :60 minut 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

davidoff_dom_nica_banner

Používáme ověření věku Adulto