Neohodnoceno

Davidoff Tubos Selection White 3´S TT ´Q´

Davidoff Tubos Selection je ideální pro kuřáky, kteří si rádi berou doutníky na cesty.

Skladem (>5 ks)
Kód: 5307
Značka: Davidoff
1 550 Kč
Kategorie: Doutníky Davidoff
Kompletní specifikace

Pro mnoho kuřáků doutníků je rozmanitost velmi důležitá. Jiní dávají přednost důvěře v konzistenci a kvalitu své oblíbené značky. Ale každý fanoušek chce zažít nejvyšší standardy při výrobě doutníků, je to dokonalost a vyznamenání. Výběr Davidoff Tubos má nespornou integritu, odbornost a konzistenci. Rozhodně vyniká jako vůdce.

Také to je úžasný dárek pro přítele, který sdílí lásku k dokonalosti doutníků. Balíček má jemnou bílou krabičku, do které se vejdou tři pečlivě vybrané doutníky. 

 

Davidoff Tubos Selection je ideální pro kuřáky, kteří si rádi berou doutníky na cesty. Také to je úžasný dárek pro přítele, který sdílí lásku k dokonalosti doutníků. Balíček má jemnou bílou krabičku, do které se vejdou tři pečlivě vybrané doutníky. 

Bezpochyby byl Davidoff Tubos Selection vybrán pro milovníky doutníků, kteří chtějí zažít čisté potěšení z každého kouře.

Bezpochyby byl Davidoff Tubos Selection vybrán pro milovníky doutníků, kteří chtějí zažít čisté potěšení z každého kouře.

Davidoff Signature 2000 Tubos  

Davidoff Signature 2000 je absolutní bestsellerem značky Davidoff. Každých 30 sekund někde na světě jeden z nich najde svého kupce. Davidoff Signature 2000 je navíc k dispozici v exkluzivní bílé tubě. Poskytuje jak elegantní vzhled doutníku, tak bezpečnost při skladování.

Davidoff Signature No.2 Tubos

Davidoff Signature No.2 v nadčasovém formátu Panetela vytváří zemité a dřevité tóny směsi, která se v ní používá. Tento nádherný doutník je charakterizován květinovou vůní a výjimečně čistou smetanovou chutí. Davidoff Signature No.2 je jedna z ikonických klasických linií vytvořených koncem šedesátých let panem Zino Davidoff a vyznačuje se elegantním zakončením čepičky ve tvaru "pigtail" (což znamená "prasečí oháňka"). Je k dispozici také v exkluzivní bílé tubě. Poskytuje jak elegantní vzhled doutníku, tak bezpečnost skladování.

Davidoff Aniversario Special ”R” 

Robusto se širokým kruhovým průřezem umožňuje při výrobě použití tří nekonvenčních tabákových listů náplně. Spolu s vázacím listem Piloto a ekvádorským krycím listem tento postup poskytuje extrémně harmonický zážitek s výraznou chutí koření a ořechů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

davidoff_dom_nica_banner

Používáme ověření věku Adulto