Neohodnoceno

Zino Nicaragua Half Corona 5´S

 Zino Nicaragua Half Corona 5´S

Skladem (>5 ks)
Kód: 5190
Značka: Davidoff
850 Kč
Kategorie: Doutníky
Popis

Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si života naplno. Inspirováni jeho osobností jsme vyvinuli řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života. Nejnovější v řadě, předřezaná Half Corona, pohodlně balená v plechovkách, která se dokonale hodí pro spontánní životní styl zákazníka na cestách,

Objevte jedinečný zážitek z doutníku s tóny hořké čokolády, smetany, kávy a dalších – naplňující okamžik, vždy tak jedinečný.

Střední až plný doutník Zino Nicaragua Cigar je k dispozici ve třech formátech, které nabízejí výrazné aroma cedrového dřeva, kávy a čerstvého koření.

POZNÁMKY K DEGUSTACI:

1/3 – Doutník začíná výraznými tóny čerstvého pepře, zejména v retrohale. Dlouhotrvající dochuť s tóny cedrového dřeva a kávy.

2/3 – Tóny pepře ubývají a slanost se zvyšuje. Nechybí příchutě slaných ořechů, kůže a smetany. Doutník je vyváženější a odhaluje krémovější charakter.

3/3 – Neuvěřitelné, jak se chutě znovu vyvíjejí do mléčné kávy, koření a hořké čokolády. Doutník nenabírá na intenzitě a zanechává příjemnou pachuť.

 

Krycí list: Ecuador Connecticut
Vázací list: Nikaragua
Náplň: Nikaragua, Honduras a Dom. Rep.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

davidoff_dom_nica_banner

Používáme ověření věku Adulto