Neohodnoceno

Zino Nicaragua Short Torpedo 4´S

Doutníky Zino Nicaragua Short Torpedo jsou středně až plné a nabízejí výrazné aroma cedrového dřeva, kávy a čerstvého koření. Tato směs tabáku z různých zemí původu kombinuje intenzivní nikaragujskou chuť se smetanovostí dominikánských odrůd tabáku.

Skladem (>5 ks)
Kód: 4113
Značka: Zino
760 Kč 190 Kč / 1 ks
Kategorie: Doutníky ZINO

Zino Nicaragua Short Torpedo - jedinečný zážitek s tóny tmavé čokolády, smetany, kávy. Doutník Zino Nicaragua se středním až plným tělem nabízí výrazné aroma cedrového dřeva, kávy a čerstvého koření. Velmi příjemný doutník, doporučujeme kombinovat s kávou s mlékem nebo sladším rumem.
Orientační doba kouření 30 minut.

Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si život naplno. Inspirováni jeho osobností Davidoff vyvinuli řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života.

Doutníky Zino Nicaragua Short Torpedo v plastovém zavlhčeném sáčku (fresh pack). Menší ručně balené dominikánské doutníky jsou ve velikosti Short Torpedo. Doutníky Zino Nicaragua se středním až plným tělem charakterizuje výrazné aroma cedrového dřeva, kávy, čokolády a čerstvého koření. Směs tabáků z různých zemí kombinuje intenzivní nikaragujskou chuť se smetanovostí dominikánských odrůd tabáku. Velmi chutný a příjemný doutník vhodný ke kávě s mlékem nebo s dobrým slabším rumem. Doutníky jsou balené po 4 kusech v uzavíratelném sáčku. Prodávají se pouze po celém balení.
Zino Davidoff byl dobrodruh a průkopník ve světě doutníků. Rád objevoval a užíval si život naplno. Inspirováni jeho osobností Davidoff vyvinuli řadu doutníků, která odráží jeho ducha a chuť do života.

Délka: 102 mm
Průměr: 20,6 mm
Velikost prstýnku: 52
Tvar/velikost doutníku: Short Torpedo
Doba kouření: 30 - 35 min.

Značka: Zino Davidoff
Původ doutníku: Dominikánská republika
Krycí list: Connecticut, Ekvádor
Vázací list: Dominikánská republika
Náplň: Nikaragua, Honduras a Dominikánská republika
Typ doutníku dle skladování: doutník vlhký
Síla tabáku: medium to full
Prodejní cena bez DPH / ks
5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

zino_nic_2021_mood_de_014

Používáme ověření věku Adulto